Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Sun 20 Sep
kl 08:00 - 23:30
Konfirmasjon Hele dagen MN
  Ønsker å ha lokalet fra Lørdag for pynting.
Fri 25 Sep
kl 17:00 - 22:00
Konfirmasjon pynting fra 17
 
Sat 26 Sep
kl 07:00 - 00:00
Konfirmasjon HFP
  Pynting fredag fra 1700
Sun 27 Sep
kl 08:00 - 00:00
Konfirmasjon Hele dagen PJ
 
Sat 3 Oct
kl 09:00 - 02:00
50 år lag
  MA
Tue 20 Oct
kl 10:30 - 20:00
Foreldremøter Barnehagen
 
Sat 24 Oct
kl 18:00 - 20:00
Konfirmasjon Hele dagen
  PAN
Sat 31 Oct
kl 08:00 - 22:30
Storsalen utleid til TE
  Pynte fredag!
Sat 19 Dec
kl 08:00 - 00:00
GK Familiefest
  Hele dagen
Sat 26 Dec
kl 18:00 - 20:00
Bryllup 26.12
  100 stk
Sun 24 Jan 2021
kl 07:00 - 00:00
Barnedåp
  KJD
Sun 2 May 2021
kl 07:00 - 23:30
Konfirmasjon 2 mai 2021
  GL
Sun 2 May 2021
kl 12:00 - 12:30
Konfirmasjon Hele dagen
  GL
Sat 8 May 2021
kl 10:00 - 10:30
Konfirmasjon Hele dagen
 
Sun 9 May 2021
kl 12:00 - 22:30
Konfirmasjon
  G.S.
Tue 18 May 2021
kl 19:00 - 21:30
Generalforsamling AL Hovla Borettslag
 
Sun 6 Jun 2021
kl 18:00 - 20:00
Slekttreff
 
Sat 26 Jun 2021
kl 18:00 - 20:00
Slektstreff HS
 
Sat 7 Aug 2021
kl 09:00 - 01:30
Bryllup 20-8 2021
  AT
Fri 6 May 2022
kl 08:00 - 23:00
HD Leier lokalet
  Hele helga
Fri 13 May 2022
kl 18:00 - 20:00
Konfirmasjon hele helgen
 
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Sat 8 Aug
kl 08:00 - 02:00
Bryllup 7-9 august 2020 AT
$item.username  
Pynte fredag!   Les mer  
Sun 14 Jun
kl 18:00 - 22:00
Storsalen ET
$item.username  
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline